Telefon

+48 664 564 600

Email

info@simplydivine.pl

Koszyk

Nazywam się Monika Bieszke - jestem właścicielką sklepu Simply Divine i promotorką tej marki. Przez całą moją karierę zawodową związana byłam z obszarem bankowości, niemniej jednak przez wiele lat marzyłam o własnym sklepie z artykułami wyposażenia i wystroju wnętrz. Urządzanie naszych kolejnych domów rozwinęło we mnie pasję i miłość do wyjątkowych przestrzeni. Pomogło w realizacji marzeń o własnym miejscu na ziemi, do którego serdecznie chciałabym Państwa zaprosić. Tym miejscem jest właśnie sopocki sklep Simply Divine

Moim założeniem było stworzenie miejsca z przyjazną atmosferą, gdzie marzenia o pięknym i eleganckim domu mają szansę się spełnić. Jest to pierwszy w Trójmieście sklep oferujący produkty utrzymane w duchu apartamentów i domów zza wielkiej wody, gdzie klasyka i elegancja łączą się ze sobą nieodzownie, tworząc kompozycje idealnych i harmonijnych wnętrz. 

Simply Divine to kwintesencja dobrego stylu i smaku, na którą składają się specjalnie wyszukane przez nas artykuły wystroju wnętrz w stylu nowojorskiej klasyki (New York Classic, New York Style), Modern Classic czy Hamptons. W ofercie znajduje się szeroka gama pięknie i solidnie wykonanych lamp stołowych i podłogowych, kinkietów czy żyrandoli w połączeniu z mnóstwem najwyższej jakości dodatków, luster i poduch o zachwycających wzorach. Posiadamy autorską linię mebli tapicerowanych, drewnianych, ale również i ze stali polerowanej. Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty renomowanych światowych marek, jak i małej manufaktury czy rodzimych producentów. Realizujemy zamówienia na wszelkiego rodzaju fotele, krzesła, kanapy, łóżka, stoliki, konsole czy szafy na podstawie zdjęcia, projektu, inspiracji czy wymarzonej wizji. Stawiamy nacisk na detal i precyzyjne wykończenie, dlatego nasze meble są wyjątkowe. Kompleksowe oferta wyposażenia wnętrz sprawia, że Klienci z chęcią do nas wracają i polecają swoim znajomym oraz przyjaciołom.

Jesteśmy tu dla Państwa, uważnie Państwa słuchamy i staramy się doradzić jak najlepiej. Kochamy otaczać się pięknymi przedmiotami i uwielbiamy ludzi, dla których urządzanie wnętrz jest taką samą pasją jak i dla nas. Chcemy dzielić się naszymi pomysłami i inspirować, pokazując  że można mieszkać inaczej - w stylu, który zawsze zachwyca, nie ulega okresowym modom i trendom, jest ponadczasowy, zawsze elegancki i  klasyczny. W stylu, który został doceniony przez wielu właścicieli domów i apartamentów na całym świecie.

Serdecznie Państwa zapraszam do odwiedzenia Simply Divine. 

 

 


Facebook SimplyDivinepl Instagram simplydivinepl/